Cebilon Su Arıtma Cihazları, doğayı korurken müşterilerinin tüm beklentilerini en hızlı şekilde gerçekleştirmeyi hedefleyen Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından İhlas Ev Aletleri A.Ş. tarafından üretilmektedir.

Şirket, faaliyetlerini İstanbul-Türkiye Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi'ndeki 12.900m2'lik tesisinde güçlü teknik kadrosu ile yürütmektedir. İhlas Ev Aletleri, elektrikli süpürge, su prufiyeleri, su ısıtıcıları ve küçük mutfak aletleri gibi geniş bir ürün yelpazesi üretmektedir.


1996 yılından bu yana, ISO-9001 yönergeleri doğrultusunda üstün bir teknolojik altyapı altında üretim yapmakta ve güçlü Ar-Ge ve kalite profesyonellerinden oluşan bir ekip tarafından tasarlanan ve üretilen kaliteli ürünleri müşterilerimize sunmaktayız. Bugün itibariyle ürünlerimiz tüm dünyada milyonlarca tüketiciye ulaşmıştır.


Çevreye olan duyarlılığımızın bir sonucu olarak üretim tesislerimizde CDP (Karbon Saydamlık Projesi) yürütülmektedir. Ürünlerimizin kalitesi TÜV, INTERTEK, VDE, NSF gibi ulusal ve uluslararası kalite kuruluşları tarafından belgelendirilmiştir.


Verimli, kullanıcı dostu ve ergonomik tasarım öğeleriyle ön plana çıkan ürünlerimiz tasarım ödüllerine layık görülmekte; “RedDot Tasarım Ödülü 2013”, “İyi Tasarım 2015/2018”, 2016 / 2017 Tasarım Ödülü, “İkonik Ödüller 2017”  ve  Alman Tasarım Ödülü 2018/2020.


Sağlıklı bir yaşam sürmek her birey, her toplum ve toplum için ortak bir arzudur. Bu da ancak temiz hava, su/yiyecek ve çevre ile mümkün olabilir. Ürünlerimiz, herkesin yaşam ortamında en iyi kalitede hava ve suya sahip olması için en iyi çözüm ve araçlardır.

Cebilon

+49 6105 977 78 135

© Copyright 2019 | All Rights Reserved